MICEMUDO TRAVEL 1994 Yılında İstanbul’da kurulmuş olan Canlar İşletmecilik Ltd. Şti.nin 2007 yılında faaliyetlerine başlattığı A grubu seyahat acentesidir.

Hizmetlerimiz arasında yurtiçi – yurtdışı otel rezervasyonları, dünyanın dört bir yanına en ekonomik uçak biletleri temini, kültür turları, şirket toplantıları, mavi yolculuk organizasyonları, vize hizmetleri, transfer, araç kiralama hizmetleri ve yurtdışı eğitim programları bulunmaktadır.

Talepleriniz doğrultusunda sizlere en iyi hizmeti en uygun fiyata sunmayı hedef haline getirdik.

Ulusal ve uluslararası birçok organizasyona başarıyla imza atmış profesyonel ve yenilikçi MICEMUDO TRAVEL ekibiyle turizmde hizmet kalitesi farklılığını yaşayıp bunların ayrıcalıklara dönüştüğünü göreceksiniz.

Etkin vizyonumuzda, organizasyonlar bizim için birer hologramdır. Hologramların parçaları birleştiğinde görüntüler yoğunlaşır ve paylaştığımız vizyon “benim” Yerine “bizim görüşümüz” halini alır.

Turizm sektöründe her konuda çözüm ortağınız olma hedefimizle, istekleriniz için farklı strateji ve yaklaşımlarla mükemmel sonuçlar üretecek, sunduğumuz hizmetin kalitesi ile ihtiyaç ve beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacağız.

 

Tatil, Uçak Bileti, Vize. Hepsi için gelin bize!

MICEMUDO TRAVEL – A5887